nielisz.tv

XVIII Spotkania z Kolędą i Pastorałką – Zamość 2018

dodano: 12 stycznia 2018

W dniu 10 stycznia 2018 r. w godz. 08.30 - 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu odbyły się XVIII Spotkania z Kolędą i Pastorałką. Na scenie MDK zaprezentowało się 19 zespołów i 56 solistów z województwa lubelskiego.

Jury konkursu w składzie – Przewodnicząca P. Magdalena Stopa, członkowie komisji P. Ewa Lisak i P. Władysław Swacha postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
Kategoria III i II / Zespoły
Złota Gwiazdka - Zespół Pozytywnie zakręceni – Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Grabowcu, opiekun: Karol Chilewicz
Srebrna Gwiazdka - Zespół wokalny ONI – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala” w Hrubieszowie, opiekun: Aneta Franke
Brązowa Gwiazdka - Zespół wokalny CZADOWE NUTKI – Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju, opiekun: Mirosław Kurzyński
Wyróżnienie - Zespół wokalno – instrumentalny EARonic – II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Zamościu, opiekun: Joanna Kołodziejczyk
Wyróżnienie - Zespół wokalny – Szkoła Podstawowa im. Gen. Władysława Sikorskiego w Łaszczowie, opiekun: Arkadiusz Kłyż
Kategoria I / Zespoły
Złota Gwiazdka - Zespół wokalno – instrumentalny – Szkoła Podstawowa w Miączynie, opiekunowie: Agnieszka Bereżańska i Ks. Piotr Szeptuch
Srebrna Gwiazdka - Zespół Wokalny – Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, opiekun: Paweł Kołodziejczyk
Brązowa Gwiazdka - Szkolny Zespół Muzyczno - Wokalny „WIOLINKI” – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu im. Henryka Sienkiewicza, opiekun: Krystian Metyk
Wyróżnienie - Duet Laura Rapa i Samuel Bartosiński – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej, opiekun: Alicja Chołyst
Kategoria I / Soliści
Złota Gwiazdka - Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, opiekun: Anna Klus
Srebrna Gwiazdka - Julia Kozłowska – Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi Smart School, opiekun: Ks. Sławomir Korona
Brązowa Gwiazdka - Maja Wójtowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim, opiekun: Diana Krzemińska
Wyróżnienie - Amelia Puchalska – Szkoła Podstawowa w Justynówce, opiekun: Justyna Kudyba
Wyróżnienie - Nicola Kostecka – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce, opiekun: Elżbieta Jakubczak
Kategoria II / Soliści
Złota Gwiazdka - Kaja Peć – Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie, opiekun: Rafał Knap
Srebrna Gwiazdka - Maja Rębisz – Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Majdanie Sopockim, opiekun: Małgorzata Giska
Brązowa Gwiazdka - Anna Błaszczak - Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, opiekun: Anna Klus
Wyróżnienie - Franciszek Barnowski – Gimnazjum Nr 1 w Zamościu, opiekun: Katarzyna Beda
Kategoria III / Soliści
Złota Gwiazdka - Marika Drożdżak – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu, opiekun: Elżbieta Swacha
Srebrna Gwiazdka - Paulina Pawluk – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu, opiekun: Elżbieta Knap
Brązowa Gwiazdka - Martyna Duda – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu, opiekun: Elżbieta Swacha
Nagrodę Specjalną Dyrektora MDK Zamość P. Andrzeja Szumowskiego zdobyła Dominika Krawiec ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala” w Hrubieszowie, opiekun: Aneta Franke.
Wszystkim serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy na kolejne konkursy organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.
 

 

Agnieszka Bida

MDK Zamość

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz