nielisz.tv

Wypadek na przejściu

dodano: 16 października 2017, źródło: lubelska.policja.gov.pl

W sobotę na drodze krajowej nr 74 kierująca samochodem marki Peugeot wjechała w cztery osoby, które przechodziły przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Kierująca peugeotem była trzeźwa.

W sobotę kilka minut po godzinie 18 dyżurny zamojskiej policji otrzymał informację, że na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Wielącza Poduchowna doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń Policji wynika, że kierująca peugeotem 67-letnia mieszkanka Zamościa na oznakowanym przejściu dla pieszych nie ustąpiła pierwszeństwa czterem pieszym przechodzącym przez oznakowane przejście dla pieszych. W wyniku zderzenia z pojazdem dwie piętnastoletnie piesze trafiły do szpitala. Jedna z nich po badaniach, które wykazały ogólne potłuczenia ciała, opuściła placówkę służby zdrowia. Jej koleżanka miała mniej szczęścia. Musiała pozostać w szpitalu. W wypadku brały udział jeszcze dwie piesze, 72 i 73-letnie kobiety doznały ogólnych potłuczeń ciała, na szczęście ich stan zdrowia nie wymagał konsultacji szpitalnej. Wszystkie poszkodowane to mieszkanki gminy Zamość.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz