nielisz.tv

Zatrzymani za pobicie taksówkarza

dodano: 16 października 2017, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Policjanci zatrzymali 4 młodych mężczyzn, którzy wczoraj rano w centrum miasta pobili taksówkarza. Mężczyźni chodzili po jezdni kiedy nadjechał taksówkarz. Gdy ich wymijał uderzyli w karoserię samochodu. Wtedy doszło do krótkiej wymiany zdań, po której młodzi mężczyźni pobili 53-latka. Wszyscy zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia. Dziś zostaną doprowadzeni do prokuratury. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do pobicia doszło wczoraj po godzinie 4 rano przy ul. Lubartowskiej w Lublinie. Grupa czterech młodych mężczyzn weszła na jezdnię. W tym czasie kierujący taksówką 53-latek próbował ich wyminąć. To im się nie spodobało i jeden z nich najprawdopodobniej uderzył ręką w karoserię auta. Taksówkarz zatrzymał auto i wysiadł. Wtedy doszło do krótkiej wymiany zdań, po której młodzi mężczyźni pobili 53-latka.
Po telefonicznym zgłoszeniu od świadka oficer dyżurny Policji natychmiast skierował w miejsce najbliższe patrole. Po chwili pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się policyjni wywiadowcy z KMP w Lublinie. Podczas pościgu zatrzymali jednego z uciekających mężczyzn.
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz