nielisz.tv

Plac zabaw budowany w czynie społecznym otworzyły osobiście dzieci z osiedla

dodano: 16 października 2017

Plac zabaw budowany w czynie społecznym przez mieszkańców osiedla został dzisiaj oficjalnie otwarty osobiście przez dzieci w asyście ich rodziców. Dla nich również zorganizowano pieczenie ziemniaków, kiełbasek i jabłek na ognisku. Mamy upiekły ciasta, zrobiły sałatki. Była nie tylko zabawa, tańce i ognisko.

Chcieliśmy, aby na każdym drzewku zawisła tabliczka z imieniem dziecka, które go dzisiaj sadziło. Niby nic wielkiego, ale będzie to uczyło ich szacunku i miłości do przyrody. Jeżeli dzieci same wykonają pewną pracę, będą o to miejsc dbały jak o własne. Tak wielu z nas zostało wychowanych. Serce rośnie widząc grupę dzieci, które starają się najdokładniej jak tylko potrafią przysypać ziemią nową sadzonkę.
Dziękujemy Tomaszowi Poździkowi, na którego jak zwykle możemy liczyć za ufundowanie piaskownicy i dzisiejszą obecność. Poza ziemniakami z ogniska mieliśmy dzisiaj okazję skosztować ziemniaka od profesjonalisty w tej dziedzinie. Dariusz Kulik, to kolejny mieszkaniec naszego osiedla, który zrobił wszystkim miłą niespodziankę i przyjechał ze swoją "cudowną zmiemiaczaną maszyną" :) Wyselekcjonowana odmiana ziemniaka smakowała wybornie. Bardzo mu za to Dziękujemy.

Zwolak Rafał

 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz