nielisz.tv

Europejski Tydzień Innowacji

dodano: 13 października 2017, źródło: www.lubelskie.pl

Europejski Tydzień Innowacji to 5 dni dyskusji, światowej sławy eksperci i setki uczestników. To konkurs dla startupów i okazja do pokazania tego co robią lubelskie firmy. W wydarzeniu weźmie udział 400 firm z obszaru innowacji, 7 uczelni wyższych, kilkanaście regionów partnerskich, mówcy od Lublina po Dolinę Krzemową. Kongres odbędzie się w dniach 6-10 listopada w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie.

– Lubelskie od lat konsekwentnie buduje swoją gospodarczą przewagę na potencjale Inteligentnych Specjalizacji. Stawiamy zarówno na doświadczony biznes, jak i na świeżość młodych innowacyjnych firm. Od rozwoju przedsiębiorczości zależy przyszłość naszego regionu i nas wszystkich. Ogłaszamy konkurs specjalnie dla startupów, to szansa na zdobycie pieniędzy na realizację własnego biznesu  – mówił Sławomir Sosnowski, marszałek województwa lubelskiego.
Konkurs Startupów
Podczas pierwszej edycji ETI rozstrzygnięty zostanie konkurs Young & Innovative. To konkurs na najlepszy startup lub pomysł na biznes, którego ideą jest promowanie dziedzin rozwojowych województwa lubelskiego. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców, którzy prowadzą startupy oraz do osób, które myślą o wystartowaniu z własną firmą.  Nagrody to 20 tysięcy złotych oraz możliwość zdobycia nawet do 2 milionów wejścia kapitałowego.
Szczegóły konkursu

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz