nielisz.tv

Policjanci poszukują zaginionej 79-letniej Leontyny Przychodaj

dodano: 19 maja 2017, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Krasnostawscy policjanci poszukują zaginionej 79-letniej Leontyny Przychodaj. Kobieta 18 maja br. rano wyszła z domu. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania ani też nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginioną, bądź też znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie.

Leontyna Przychodaj ma 79 lat i mieszka w miejscowości Wirkowice Pierwsze.  Wczoraj   rano wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Nie nawiązała też kontaktu z najbliższymi. Zaniepokojona rodzina podjęła poszukiwania ,  w odległości ok. 2 km od miejsca zamieszkania nad brzegiem rzeki Wieprz odnaleziono kamizelkę i laskę należące do  kobiety.
Policja wspólnie ze strażą pożarną rozpoczęły poszukiwania. Wykorzystano psa tropiącego oraz sprawdzono rzekę . Wczoraj w działaniach poszukiwawczych brało udział kilkudziesięciu policjantów oraz strażaków. Dzisiaj w dalszym ciągu prowadzona  jest akcja poszukiwawcza.
Rysopis zaginionej: wzrost 165cm, waga około 70 kg, średniej budowy ciała, włosy siwe, krótkie, proste, proste, twarz okrągła, cera śniada, oczy niebieskie, nos mały.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz